جمعه 1399/04/20 - 08:51 esfahan-admin
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان اصفهان

بازدید سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فداء فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) از کارگاه تولید ماسک زینبیه

سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فداء روز پنج شنبه نوزدهم تیر ماه 99 از کارگاه تولید ماسک زینبیه بازدید کرد.

سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فداء فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) به اتفاق سرهنگ دوم پاسدار محمد نصر اصفهانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) از کارگاه های تولید ماسک واقع در منطقه زینبیه اصفهان بازدید کرد.

سرتیپ دوم پاسدارمجتبی فدا، ضمن عرض خدا قوت خدمت همه مسئولین و بانیان این طرح بزرگ، قول مساعدت و همکاری سپاه صاحب الزمان(عج) را به مسئولان این طرح داد و آنها را تشویق به گسترش و راه اندازی کارگاه های بیشتر در منطقه به جهت حرکت در راستای محرومیت زدایی و ترویج اقتصاد مقاومتی کرد.


این 5 کارگاه که با خرید دستگاه تولید ماسک به ارزش 4 میلیارد ریال و از منابع خیرین و بسیجیان و به همت فرماندهان محترم حوزه های محلی خواهر و برادر منطقه، خواهر اسماعیل زاده و برادر شارعی، در اوایل سال 99 شروع به فعالیت نمودند، روزانه تعداد 70 هزار عدد و از ابتدای شروع طرح تا کنون بیش از 1 میلیون عدد ماسک، با مشارکت روزانه 200 نفر از مردم منطقه تولید و توزیع کرده اند. لازم به ذکر است در یکی از این کارگاه ها تولید ماسک N95 هم انجام می گیرد که این عمل تاثیر به سزایی در شکستن قیمت بازار داشته  و از سودجویی دلالان جلوگیری خواهد کرد.