پنجشنبه 1399/08/01 - 20:08 esfahan-admin
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان اصفهان

دیدار سردار زهرایی با خانواده شهید جهادگر شهید اسفندیار نقدی

سردار زهرائی: من خودم تا کنون، در چند تجربه ای که داشتم و توسل به شهدای جهادی پیدا کردم، حاجت گرفتم و توصیه می کنم به این شهدا به جهت حاجات و نیازهای مادی و معنوی خودتان متوسل شوید و این را به همه بگویید.

سردار زهرایی، مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، با خانواده شهید جهادگر اسفندیار نقدی دیدار کرد و شهادت ایشان را به خانواده اش تبریک و تسلیت گفت.

در ابتدای این مجلس خانواده و دوستان شهید به بیان خاطرات پرداختند و از فضائل اخلاقی شهید صحبت کردند. همسر شهید از شهادت ایشان ابراز خورسندی کرد و گفت: او هم خودش را سرافراز کرد هم ما را، و از سردار زهرایی و سرهنگ عجمی و هیئت همراه، بابت این حضور تشکر کرد.

در این دیدار که در روز پنج شنبه اول آبان ماه صورت گرفت، سردار زهرایی گفت: الآن جمعیت جهادی کشور از قالب گروه و افراد جهادی، به یک نهضت و مکتب تبدیل شده است.

وی افزود: عملکرد ما در نهضت کمک مومنانه با همت گروه های جهادی مردم پایه و بسیجیان، به طوری بود که این گروه ها دو هزار میلیارد و پانصد میلیون تومان را در قالب بیش از 7 میلیون بسته معیشتی در اختیار مستضعفین قرار دادند و این معجزه نفکر جهادی بود که مقام معظم رهبری(مدظله) فرمودند: فقط و فقط مشکلات کشور را تفکر جهادی حل می کند.

او ادامه داد: خدمت در کشور تبدیل به یک ضرورت شده است و این خدمت را افراد پای کار انقلاب، که این عشق را قلبا پذیرفته اند انجام می دهند و آنها لوکوموتیو انقلاب اند.

وی گفت: با هر سختی ای که بود در تلاشیم، تا شهدای جهادی را قانونا و در تشکیلات بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان شهید قانونی به حساب بیاوریم، تا افرادی که در این راه پای می گذارند، قهرمانانی همچون شهید نقدی را به عنوان الگو و سرلوحه خودشان قرار دهند.

مسئول بسیج سازندگی ادامه داد: من خودم تا کنون در چند تجربه ای که داشتم و توسل به شهدای جهادی پیدا کردم، حاجت گرفتم و توصیه می کنم به این شهدا، به جهت حاجات و نیازهای مادی و معنوی خودتان متوسل شوید و این را به همه بگویید.

وی در پایان برای این شهید بزرگوار طلب علو درجات و برای خانواده ایشان طلب صبر و اجر از درگاه خداوند متعال کرد.

شهید اسفندیار نقدی در ایام اربعین سید و سالار شهیدان و در راه خدمت رسانی به سیل زدگان پل دختر و پس از حضور یک سال و نیمه در اسن منطقه، در راه بازگشت از یکی از روستاهای اطراف پل دختر دچار سانحه شد و به درجه رفیع شهادت رسید.

دیدار سردار زهرایی با خانواده شهید نقدیدیدار سردار زهرایی با خانواده شهید نقدیدیدار سردار زهرایی با خانواده شهید نقدیدیدار سردار زهرایی با خانواده شهید نقدیدیدار سردار زهرایی با خانواده شهید نقدی