یکشنبه 1399/09/30 - 15:10 esfahan-admin
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز بسیج سازندگی استان اصفهان

12 هزار دعای خیر در شب یلدا برای جهادگران

به دلیل اینکه بسته ها باید در شب یلدا به دست محرومین برسد، دیشب را نخوابیدند تا ان شاءالله شاهد شادی مردم در این روز و شب عزیز باشیم.

مسئول بسیج دانشجویی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج)، با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها گفت: مجموعه گروههای جهادی استان به منظور نقش‌آفرینی در عرصه های مختلف جامعه به خصوص محرومیت‌زدایی و کمک به مناطق کم‌ برخوردار، الحمدالله  در مجموعه گروه های جهادی بسیج دانشجویی به همراه سایر گروه‌های جهادی که در قرارگاه‌های حافظان سلامت محلات فعالیت می‌کنند، طرح‌های مختلف اطعام را از ایام عید غدیر با طرح اطعام علوی علیه السلام با پخت 14 هزار پرس شروع و در ایام محرم با طرح اطعام حسینی علیه السلام 14 هزار پرس غذای گرم تهیه و توزیع کردند.

سید هادی انوری گفت: همچنین در ایام ولادت با سعادت پیامبر بزرگوار اسلام و حضرت امام جعفر صادق علیهما السلام در سطح استان 6 هزار پرس غذا توزیع شده و با توجه به اینکه امروز سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) هست و مصادف شده با شب یلدا و بر اساس وضعیت اقتصادی مردم که مستحضر هستید خیلی خوب نیست و این ایام که از مردم خواسته شده در خانه بمانند و در عین حال شب یلدا است که از سنت های اصیل ایرانی به حساب می آید، باز دوستانمان در مجموعه گروه های جهادی بسیج دانشجویی با همکاری گروه های جهادی ۱۲ هزار پرس غذا را آماده کردند که انشالله در کنار آن، بسته های میوه هم آماده شده که انشالله بین مناطق کم‌برخوردار توزیع خواهد شد.

وی گفت: گروه های جهادی هم استانی و عزیزانمان از شهرستان‌های دیگر هم تشریف آوردن و زحمت کشیدند و محموله‌های غذایی و میوه را بسته بندی و آماده کردند و تا قبل از غروب آفتاب امروز ان شاءالله به دست عزیزانی که کم برخوردار و نیازمند هستند خواهند رساند.
ظرفیت خیلی خوبی که فراهم شد در این ایام این بود که، از ظرفیت جهادی مردمی غیر گروه‌های جهادی که علاقه داشتند به هر نحوی کمک کنند و از عزیزان گروه های جهادی پیشکسوتان استفاده شد که با شور و اشتیاق وصف ناپذیری که دارند در صحنه حضور داشتند.
جوانان و پیشکسوتان، از دیروز شروع به پخت 12 هزار پرس غذا کردند و به دلیل اینکه بسته ها باید در شب یلدا به دست محرومین برسد، دیشب را نخوابیدند تا ان شاءالله شاهد شادی مردم در این روز و شب عزیز باشیم.