مسئول قرارگاه بسیج سازندگی شهرستان چادگان :
شناسه خبر :۱۰۵۴۹

بازنشستگان ، گنجینه هایی هستند برای خردورزی

آنانکه واژه « بازنشسته »را برای اولین بار بکار بردند مرادشان ازکار افتاده نبوده است . « باز » را به معنی « بلند » تعریف کرده اند و بازنشستگان را بعنوان اینکه از ذخایرفرهنگی ،علمی ، فنی وصنعتی میدانسته اند آنها را بالا نشستگانی میدانستند .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی از چادگان ، آقای نادی ، در سال ۱۳۴۵ به دنیا آمده و بازنشسته نیروهای مسلح است . او که از سال ۸۳ بازنشسته شده ، به گفته خودش ، طعم بازنشستگی ، به مفهوم جدا افتادن از تلاش و فعالیت ، را هرگز نچشیده است .

سروان پاسدار بهرام قاسمی مدیر قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج چادگان، در حاشیه بازدید این کارگاه گفت: آقای نادی که در آستانه  ۵۲ سالگی قرار دارد و پیشه‌اش نظامی بوده ، با وجود اینکه سال‌ها از بازنشستگی‌اش می‌گذرد دست از تلاش برنداشته و همچنان مشغول کار و کارآفرینی است .

آقای نادی با بیان اینکه خدا را شکر می کنم که توانسته ام مهارت و دانشم را به دیگران انتقال دهم ، می گوید : شهروندان و خانواده ها باید شیوه ای را در پیش بگیرند که بعد از بازنشستگی تحرک را کنار نگذارند و منزوی نشوند . می توانند در نهادهایی که نیازمند فعال اجتماعی هستند حضور یابند و خودشان را معرفی کنند و تجربیاتشان را در اختیار دیگران بگذارند

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها