مسئول بسیج سازندگی شهرستان نائین:
شناسه خبر :۱۰۷۳۰

چله همدلی منتظران ظهور

به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج ، اردوی جهادی خواهران با عنوان چله همدلی منتظران ظهور از ۱۵ آبان تا ۱۵ آذر در حوزه مقاومت بسیج الزهراء (س) شهرستان نایین اجراء خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی از نایین، با عنایت به تاکیدات مقام عظمای ولایت بر عمومی شدن گفتمان جهادی و سابقه درخشان گروه‌های جهادی در خدمت رسانی به مناطق محروم، اردوی جهادی خواهران با عنوان چله همدلی از تاریخ ۱۵ آبان تا ۱۵ آذر در حوزه بسیج خواهران اجرا خواهد شد.

به مناسبت ۴۰ سالگی بسیج ، خدمت رسانی گروه جهادی خواهر با رویکرد محله محور و متمرکز بر جغرافیای هدف با هم افزایی و مشارکت آحاد مردم و انعکاس توانمندی‌ها و تجارب  گروه‌های جهادی  ، همزمان با سراسر کشور در حوزه بسیج خواهران کشور اجرا خواهد شد.

اردوی جهادی خواهران با هدف نمایش کارآمدی و توانمندی گروه‌های جهادی در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی، خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی با فعال کردن ظرفیت گسترده بانوان قابلیت اجرائی دارد.

این برنامه به همت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج نرجس (س) و در محله محمدیه به منظور جلب مشارکت آحاد مردم به ویژه خیرین به برنامه‌های محرومیت زدایی و همچنین خدمت رسانی مستمر گروه‌های جهادی در محله محروم و آسیب پذیر و ایجاد انگیزه و امید در جامعه و مقابله با توطئه‌های استکبار جهانی به ویژه در بخش اقتصاد و معیشت مردم و خنثی سازی جنگ روانی و تبلیغات دشمن، برنامه ریزی شده است.

توجه ویژه به جغرافیای هدف و محله مورد نظر، هماهنگی با اقشار بسیج جهت افزایش فعالیت تخصصی گروه‌های جهادی و همچنین توجیه مسئولین گروه‌های جهادی نسبت به فرآیند اجرایی برنامه و اعزام گروه‌های خدمت رسان، از الزامات اجرایی این برنامه است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها