مسئول قرارگاه سازندگی ناحیه مقاومت بسیج فریدن:
شناسه خبر :۴۱۰۴

محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی بر مبنای تولید و نیروی داخلی اهداف اصلی قرارگاه سازندگی هستند

برنامه نشست خبری روز بسیج سازندگی این ناحیه با حضور تعدادی از خبرنگاران شهرستان فریدن در محل اتاق جلسات فرماندهی برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاارن جهادی؛ مسئول قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه فریدن گفت: در سال گذشته با اجرای اردوهای جهادی و طرح هجرت در سطح شهرستان داران و برخی شهرستان های همجوار به همت خواهران و برادران بسیجی این شهرستان نسبت به پیشبرد اهداف و وظایف و ماموریت های این قرارگاه در سطح منطقه اقدام گردید.

محمد جعفری افزود: اهداف اصلی این قرارگاه محرومیت زدایی و توسعه اقتصاد مقاومتی با اتکا به تولید و نیروی داخلی، اشتغال زایی و... می باشد که بحمد الله ضمن همکاری و عقد توافقنامه با دوائر و ارگان هایی مثل اداره جهاد سازندگی، آموزشگاه فنی و حرفه ای، کمیته امداد امام خمینی(ره) و همچنین نظر مساعد فرماندهی و مسئول قرارگاه سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج) و حضور پر شور جهادگران و استقبال مخاطبین خاص این عرصه ها سالی پر از موفقیت را پشت سر گذاشتیم و امیدواریم سال جدید هم بهتر از قبل باشد.

جعفری خاطر نشان کرد: برگزاری همایش هایی مثل الگوی کشت در شهرستان، برگزاری کلاس های مهارت آموزی در آموزشگاه فنی و حرفه ای، اعطای تسهیلات اشتغال زایی بیشتر در عرصه های کشاورزی و دامداری و تاکید بر نقش بسیج سازندگی در تولید و کمک به بازاریابی منطقه از جمله عوامل موثر دیگر بر موفقیت های این قرارگاه بوده است.

وی در پایان نخبگاه جامعه و با نگاه ویژه تر بسیجیان عزیز را همکاران اصلی و مردمی این قرارگاه معرفی کرد و اذعان داشت بدون همکاری این افراد دستیابی به موفقیت غیر ممکن است.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها