فرمانده سپاه برخوار؛
شناسه خبر :۴۱۱۱

آبادانی مناطق محروم بدون در نظر گرفتن ظرفیت های محلی، دشوار است

فرمانده سپاه برخوار: مردم باید برای توسعه و آبادانی نقاط مختلف شهرستان به مسئولان یاری برسانند و باید حتما این را بپذیریم که حرکت به سمت پیشرفت و آبادانی بدون در نظر گرفتن پتانسیل های محلی دشوار خواهد بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار به تلاش های شبانه روزی جوانان جهادگر شهرستان در مناطق محروم اشاره کرد و انجام فعالیت های جهادی در مناطق محروم را نشان از روحیه ی بالای جهادی و انقلابی موجود در بین جوانان شهرستان دانست.

وی در ادامه با اذعان به آمادگی گروه های جهادی در دانشگاه ها، مساجد و محلات برای حضور در مناطق محروم، از تشکیل قرارگاه های سازندگی و محرومیت زدایی در سطح شهرها و روستاهای شهرستان به منظور محرومیت زدایی و فعالیت های سازندگی خبر داد.

شفیعی در ادامه افزود: علاوه بر کارهای متنوع عمرانی، منابع طبیعی، ساخت مساجد و مدارس و نوسازی، بهسازی و ترمیم منازل مسکونی محرومان در طول سال و کمک به آبادانی کشور در مناطق محروم؛ از امسال شاهد ابتکارات و تحول عرصه های خدمات رسانی به محرومان خواهیم بود.

این مسئول ضمن بیان اهمیت حضور آحاد مختلف جامعه در برنامه های سازندگی و خدمات رسانی در سطح شهرستان، حضور مستمر و اثرگذار مردم در برنامه های محرومیت زدایی را بسیار حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: مردم باید برای توسعه و آبادانی نقاط مختلف شهرستان به مسئولان یاری برسانند و باید حتما این را بپذیریم که حرکت به سمت پیشرفت و آبادانی بدون در نظر گرفتن پتانسیل های محلی دشوار خواهد بود.

فرمانده سپاه برخوار در قسمت پایانی سخنان خود ضمن عرض تبریک به مناسبت روز بسیج سازندگی، از تلاش های جهادگران بسیج سازندگی در زمینه محرومیت زدایی و رشد و توسعه شهرستان تقدیر و در ادامه مسیر سازندگی برای آنان آرزوی توفیق و سربلندی کرد. انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها