جانشین سپاه ناحیه درچه؛
شناسه خبر :۴۳۲۶

تلفیق اردوهای جهادی دانشجویی و دانش آموزی اثر بخشی خوبی دارد

کمیته هماهنگی وپشتیبانی اردوهای جهادی دانش آموزی درچه برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرتگاران جهادی؛ کمیته هماهنگی و پشتیبانی اردو‌های جهادی دانش آموزی با حضور ریاست آموزش وپرورش خمینی شهر و تعدادی از پرسنل سپاه خمینی شهر برگزار گردید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درچه گفت:امسال بنا داریم که اولویت با مدارس غیر برخوردار ویا کم برخوردار سطح شهر باشد و در این راستا حول محور اولویت سازی، نیازسنجی، کارشناسی شده، عدم اسراف، علم وعمل استفاده از هنرستان‌های فنی وحرفه ای، طرح پویای امیدان، تمرکز روی مدارس حاشیه واستفاده از کارگاه‌های آموزش و پرورش کار را شروع می‌کنیم.

ایشان در ادامه گفت: فرمانده حوزه دانش آموزی با همکاری سایر بسیجیان با محور‌هایی که ذکر کردم در خصوص شناسایی تعدادی از عرصه‌ها اقداماتی را انجام داده اند و در آینده هم با تعامل وهمکاری مجموعه آموزش و پرورش شناسایی نهایی و اجرای عملیاتی کار را آغاز می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به تجارب سال‌های قبل باید بعضی موارد از جمله انعقاد قرار داد با استادکارا را رعایت کرد و بدانیم استادکار بازار یاب نیست که همزمان در چندین مدرسه بخواهد فعالیت داشته باشد، همچنین از پتانسیل دانشجویی استفاده نماییم و با تلفیقی از اردو‌های جهادی دانشجویی و دانش آموزی زمینه اثر بخشی خوبی را فراهم آوریم.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها