با حضور گروه جهادی منتظران ظهور برخوار؛
شناسه خبر :۵۳۰۴

فعالیت برادران بسیجی دانشگاه ازاد دولت اباد برخوار در روستای گیشنیزجان

اردوی جهادی دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحددولت آباد بمدت ۷ روز در روستای گیشنیزجان از توابع شهرستان چادگان با فعالیت های عمرانی ، فرهنگی و مذهبی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی به نقل ازخبرگزاری بسیج از برخوار، مسئول گروه جهادی منتظران ظهور بسیج دانشجویی شهید همت با تشریح برخی از فعالیت های انجام شده در این اردو گفت: دانشجویان بسیجی این واحد پس از تجدیدعهد و میثاق با شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه با عزمی جهادی و نیتی خالص برای هجرت بسوی اعتکافی پویا رهسپار روستای محروم ودورافتاده گیشنیزجان شدند.

این گروه شامل۱۵نفر ازبرادران بسیجی دانشگاه و ۱۵نفر از متخصصین در امر عمران و آبادانی ازبسیج محلی در مجموع ۳۰نفر بود که مشغول به فعالیت در زمینه های عمرانی ، فرهنگی و مذهبی شدند.

محمدجواد نظام زاده اظهار کرد:فعالیت های بسیار مهم عمرانی که در مسجد جامع روستای گیشنیزجان انجام شد ازقبیل احداث راهرو برای انباری و سرویس بهداشتی ، سرامیک کاری و زیباسازی حسینیه و ستون های آن ، حفرچاه فاضلاب ، لوله کشی آب سرویس بهداشتی ، برق کشی و کف سازی قسمتی از حیاط مسجد بود.

فعالیت های فرهنگی از قبیل دیوارنویسی و زیبا سازی مدرسه عصمت گیشنیزجان و رنگ آمیری مهدکودک روستا ، پخش فیلم های سینمایی محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله وسلم) و جشنواره عمار درمسجد جامع مخصوص برادران و پایگاه بسیج مخصوص خواهران و برگزاری حلقه صالحین روزانه ویژه جهادگران بود.

فعالیت های مذهبی که اعم از برگزاری نماز جماعت های یومیه درمسجدجامع روستا ، برگزاری زیارت پرفیض عاشورا و روضه خوانی توسط مداحان گروه جهادی درطول اردو بود برگزارشد.

نظام زاده افزود: جهادگران پس ازاتمام اردو به دیدار شهید والا مقام مدافع حرم محسن حججی رفتند و پیمان خویش را با آن شهید بی سر تازه نمودند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها