سرهنگ رضاپور مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان :
شناسه خبر :۸۰۱۳

بسیج سازندگی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دست به دست هم برای کمک به مددجویان بهزیستی

در جلسه ای که در محل سازمان بهزیستی استان اصفهان با حضور رییس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مهندس خانی و همچنین دکتر فرشادرئیس اداره بهزیستی استان اصفهان بیان شد باید با همکاری به داد آسیب دیدگان مددجوی بهزیستی رسیده شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی طی جلسه سه جانبه با حضور روسای سازمان های بسیج سازندگی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بهزیستی استان اصفهان مشکلات مددجویان بهزیستی آسیب دیده از سیل مطرح و نحوه کمک رسانی جهت بازسازی و تعمیر منازل این عزیزان مطرح شد.

سرهنگ رضاپور رئیس بسیج سازندگی استان اصفهان بیان کرد: طی بررسی های بعمل آمده باید رسیدگی به واحد های تخریب شده در اولویت قرار بگیرد.

وی افزود : در استان ۴۶ واحد از منازل مددجویان نیازمند به احداث مجدد می باشد که عمدتا در روستاها و شهر های زیر ۲۵۰۰۰ نفر واقع شدند و در کل با آمار سازمان بهزیستی ۱۳۷ واحد بطور کلی آسیب دیدند که طی اظهارات خانم دکتر فرشاد رییس سازمان بهزیستی استان تعداد ۶ واحد از کل واحد ها دارای ۲ معلول می باشد.

رضاپور بیان کرد : پراکندگی این واحد ها در ۴ شهرستان چادگان ، فریدونشهر، فریدن و سمیرم به ترتیب با تعداد ۲۰ ، ۳، ۴ و ۱۹ واحد می باشد.

طی بررسی های بعمل آمده انشاءالله با شروع عملیات بازسازی و تامین اعتبار این پروژه حدود ۶ ماه به طول خواهد انجامید.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها