مسئول قرار گاه بسیج سازندگی ناحیه امام رضا (ع):
شناسه خبر :۸۰۱۵

۲۵ گروه جهادی به ظرفیت ۴۳۰ نفر در سال ۹۷ تشکیل و به ثبت رسیده است.

مسئول قرار گاه بسیج سازندگی ناحیه امام رضا (ع): ۲۵ گروه جهادی به ظرفیت ۴۳۰ نفر در سال ۹۷ تشکیل و به ثبت رسیده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی از اصفهان مسئول قرار گاه بسیج سازندگی ناحیه امام رضا (ع)گفت: ۲۵ گروه جهادی به ظرفیت ۴۳۰ نفر  در سال ۹۷ تشکیل و به ثبت رسیده است.

خلیلی ادامه داد: مجموع فعالیت‌های عمرانی گروه‌های جهادی در مناطق حاشیه شهر و شهرستان‌های محروم استان از جمله فریدن و فریدون شهر و استان‌های سیستان و بلوچستان و یاسوج شامل ۲۵ منزل محرومین با همکاری کمیته امداد،۳ باب مسجد توسط گروه‌های جهادی و ۶ باب مدرسه به همت گروه‌های جهادی دانش آموزی تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

وی در بخش اقتصاد مقاومتی افزود: ۲۵ طرح اقتصادی در سال ۹۷ باتسهیلاتی به مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان پرداخت و راه اندازی شده است.

خلیلی ادامه داد در راستای محرومیت زدایی ۳ کارگاه اشتغال زایی در حاشیه شهر اصفهان به ظرفیت ۱۵ نفر نیز راه اندازی شده است.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه امام رضا (ع) از اعزام گروه‌های جهادی به مناطق سیل زده از جمله گلستان، لرستان و اهواز خبر داد و گفت: ۲۰ گروه جهادی برادر و یک گروه جهادی خواهر به ظرفیت ۴۰۰ نفر در سال ۹۸ به این مناطق اعزام شده اند.

قاسمعلی خلیلی گفت: تا کنون کمک‌های نقدی بالغ بر ۹۰ میلیون تومان و کمک‌های غیر نقدی (اب معدنی، آرد، کنسرویجات و پک بهداشتی) بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال شده است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها