مدیر فرهنگی و رسانه بسیج سازندگی استان اصفهان:
شناسه خبر :۸۲۲۵

جلسه ۴ جانبه بسیج سازندگی استان اصفهان و شهرستان پلدختر ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بهزیستی پلدختر

جلسه مشترک جهت بررسی عملکرد و شناسایی منطقه هدف و همچنین رویکرد ها و مشکلات احتمالی ساخت و ساز در پلدختر عصر دیروز در محل قرارگاه سازندگی شهرستان پلدختر تشکیل شد و تبادل افکار و پیش بینی ارائه روش ها برای مشکلات احتمالی عمران و آبادانی منازل سیل زدگان این شهرستان انجام گرفت
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی از پلدختر عصر دیروز جلسه ۴ جانبه ای با حضور نمایندگان بسیج سازندگی استان اصفهان ، بسیج سازندگی شهرستان پلدختر ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و سازمان بهزیستی شهرستان پلدختر در محل سپاه ناحیه شهرستان پلدختر تشکیل شد.

مهندس صدر کارشناس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت : ما به عنوان معین برای کمک به بازسازی شهرستان پلدختر آمدیم و با توجه به پیشینه همکاری با بسیج سازندگی استان اصفهان امیدواریم در این پروژه نیزسربلند باشیم. وی افزود منازل و واحد های تجاری شهرستان تقریبا بطور کامل احصا شده و همچنین حدود ۸۰ درصد منازل نیازمند به تعمیر مراحل دریافت وام را طی می کنند.

در این جلسه بیان شد اولویت کار عمرانی برای مددجویان بهزیستی دارای شرایط بحرانی باشد و در صورت درخواست این عزیزان، بسیج سازندگی آماده ارائه خدمت به این بزرگواران است. 

حدود ۱۰۰ واحد منزل مسکونی از مددجویان بهزیستی شهرستان پلدختر دچار آسیب شده و این آسیب بصورت کلی و جزئی احصا شده است. 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها