مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان:
شناسه خبر :۸۵۸۵

بررسی مشکلات و معضلات بازسازی شهرستان های آسیب دیده از سیل در استان اصفهان

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان طی جلسه ای با مسئولین قرارگاه های بسیج سازندگی نواحی مقاومت بسیجی که شهرستان های آن ها از بارندگی اوایل امسال آسیب دید، نسبت به بررسی مشکلات و معضلات این شهرستان ها در امر بازسازی پرداخت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی  دیروز طی جلسه ای مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان  با مسئولین قرارگاه های بسیج سازندگی نواحی مقاومت بسیجی که شهرستان های آن ها از بارندگی اوایل امسال آسیب دید، نسبت به بررسی مشکلات و معضلات این شهرستان ها در امر بازسازی پرداخت.

در ابتدای این جلسه از زحمات مسئولین قرارگاه های بسیج سازندگی نواحی مقاومت بسیج استان در امداد رسانی طی سیل اوایل امسال قدردانی شد و پس از آن مشکلات بازسازی منازل آسیب دیدگان از تک تک اعضا احصاء شد.

سرهنگ پاسدار احسان اله رضا پور مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در این جلسه بیان کرد : حجم واگذار شده به بسیج سازندگی استان اصفهان ۳۵۰ واحد آسیب دیده درشهرستان پلدختر و ۳۵۰ واحد آسیب دیده در استان اصفهان است.

وی افزود : اولویت بازسازی منازل با مددجویان سازمان های حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد و ایثارگران است و گروه های جهادی شهرستان هایی که آسیب ندیده اند طی تقسیمات صورت گرفته معین بازسازی شهرستان های آسیب دیده هستند.

رضاپور گفت : در صورت تمایل مالکین و مردم آسیب دیده از سیل به سرعت نسبت به بازسازی منازل این عزیزان با ظرفیت گروه های جهادی اقدام می کنیم و ماموریت ذاتی بسیج سازندگی همین امر است و ما دلسوزانه و با تمام توان در خدمت مردم عزیز و شهید پرور استان اصفهان هستیم.

 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها