بهرام سوادکوهی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان
شناسه خبر :۸۶۶۴

برگزاری دوره آموزشی جهادگران کارآفرین

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان گفت: جوانان جهادگران و دانشجویان بسیجی در دوره آموزشی «جهادگران کارآفرین» که به همت کمیته امداد اصفهان و حوزه بسیج دانشجویی استان برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی بهرام سوادکوهی اظهار داشت: ۱۵۰ نفر از جوانان جهادگر و دانشجویان بسیجی در دوره آموزشی «جهادگران کارآفرین» که نوزدهم و بیستم تیرماه به همت کمیته امداد اصفهان و حوزه بسیج دانشجویی استان برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه اهمیت ویژه توانمندسازی نیازمندان برای کمیته امداد، این نهاد را به سمت استفاده از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در این زمینه هدایت می‌کند، افزود: استفاده از ظرفیت نیروهای داوطلب و جهادی در این مسیر می‌تواند گره‌گشا و پرفایده باشد.

معان کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به برگزاری یک دوره توجیهی-آموزشی با نام «جهادگران کارآفرین» توسط کمیته امداد اصفهان و با همکاری حوزه بسیج دانشجویی استان در روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه خاطرنشان کرد: ۱۵۰ نفر از جوانان داوطلب جهادگر و دانشجویان بسیجی از سراسر استان به مدت دو روز در این دوره به فراگیری دانش ابتدایی موردنیاز برای فعالیت جهادی در زمینه اشتغال و کارآفرینی خواهند پرداخت.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها