فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درچه بیان کرد:
شناسه خبر :۹۴۴۹

تعمیر و بازسازی ۸ منزل محروم و تعداد ۴ منزل در شهرستان درچه در حال احداث است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درچه سرهنگ دوم پاسدار علیرضا منصوری در بازدیدی که مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان از پروژه های محرومیت زدائی شهرستان درچه داشت گزارش داد : با همت گروه های جهادی ، خیرین و قرارگاه بسیج سازندگی شهرستان درچه تعداد ۸ باب واحد مسکونی متعلق به محرومین این شهرستان تعمیر و بازسازی و تعداد ۴ باب منزل درحال احداث است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی در بازدیدی که مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان سرهنگ احسان اله رضاپور به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان درچه داشت خانه های بازسازی و احداث شده ی محرومین این شهرستان اقدام به سرکشی و رصد قرارگرفت.

در این بازدید سرهنگ دوم پاسدار علیرضا منصوری گفت : تاکنون ۸ باب منزل مرمت و ۴ منزل مسکونی محرومین در حال احداث است. 

وی افزود : مبلغی بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال جهت مرمت و بازسازی منازل تعمیری مورد نیاز بود که با کمک خیرین تامین اعتبار شده و مبلغ ۳ میلیارد ۶۰۰ میلیون ریال هزینه جهت احداث منازل برآورد شده که تا کنون حدود نیمی از این مبلغ تامین اعتبار شد.این منازل در محله های خط گاز، ولاشان ، قلعه ، تیرانچی ، قرطمان ، جزین ، احمدآباد واقع شده.

سرهنگ پاسدار احسان اله رضاپور مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان در حاشیه این بازدید بیان کرد : اقدامات بسیجیان و گروه های جهادی شهرستان درچه قابل تقدیر است و در صورت تامین بودجه ، به این پروژه ها از سوی سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان  حمایت مالی می شود.

در پایان با سرگروه گروه جهادی نظامیان جهادگر نیروی انتظامی شهرستان درچه گفتگو و مشکلات این گروه جهادی مورد بررسی قرار گرفت و از خدمات ارزنده امام جمعه ی محترم شهرستان درچه در حمایت از این اقدام تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها