مسئول قرارگاه سازندگی ناحیه لنجان
شناسه خبر :۹۷۸۱

فعالیت گروه های جهادی شهرستان لنجان در پلدختر

گروه های جهادی شهرستان لنجان در پلدختر به مناسبت عید غدیرخم با استفاده از ظرفیت خیرین اقدام به پخت ۷۰۰ دست غذا جهت نیازمندان و برگزاری ایستگاه صلواتی و توزیع ۱۰۰۰۰ نفر شربت نمودند . همچنین امروز به مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ریال جهت نیازمندان مصالح ساختمانی خریداری گردید
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار اعزامی باشگاه خبرنگاران جهادی به پلدختر مسئول قرارگاه سازندگی ناحیه لنجان بیان کرد : در مدت حضور گروه های جهادی این شهرستان در پلدختر ۱۱ منزل مسکونی اقدام به باز سازی شد. 

اسماعیل مرادیان گفت : با توجه به حضور ما در روز عید غدیر در این شهرستان سیل زده اقدام به پخت ۷۰۰ دست غذا و اطعام به نیازمندان نمودیم و در محله های محروم شهرستان پلدختر توزیع کردیم.همچنین برای افزایش روحیه جهادگران و مردم ایستگاه صلواتی دایر کردیم  و به مقدار ۱۰۰۰۰ نفر شربت توزیع نمودیم.

 

وی اشاره کرد:توانستیم با کمک خیرین لنجانی مصالح منازل محرومین را به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال تهیه کنیم و برای یک خانواده محروم یک عدد چرخ خیاطی خریداری کنیم وجهت اشتغال یک خانواده دیگر اقدام به تامین اجناس مغازه خوار و بار فروشی کردیم.

 

اسماعیل مرادیان افزود :در مدت حضورجهادگران لنجانی علاوه بر اقدامات عمرانی در زمینه فرهنگی نیز فعال بودیم.

 

همچنین صبح دیروز معاون فرماندار شهرستان پلدختر آقای مهندس گلشاهی جهت عرض خداقوت و خسته نباشید و تقدیر از گروه های جهادی شهرستان لنجان به عرصه های جهادی سرکشی نمود.

 

 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها