۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۵
خانم فروغی تولید کننده موفق در عرصه اقتصاد مقاومتی است که توانسته برای بیش از۵۰ نفر در روستای قمبوان شهرستان دهاقان اشتغال ایجاد کند.
۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۹
از سوی مسئول بسیج سازندگی ناحیه امام علی(ع) مطرح شد؛
مسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه امام علی(ع) گفت: محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال از محوری‌ترین برنامه‌های بسیج و سپاه بوده و امروز با تمام توان و امکانات موجود برای اشتغال مردم شرق اصفهان تلاش می کند.
۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۴
مسئول بسیج سازندگی ناحیه درچه؛
مسئول بسیج سازندگی ناحیه درچه گفت: :ارائه تسهیلات برای ایجاد طرح های اقتصاد مقاومتی جهت ایجاد اشتغال به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان را داشتیم وهمچنین برگزاری نمایشگاه اقتصادمقاومتی به مدت ۶ روز در محلات مختلف شهر درچه از دیگر فعالیت های قرارگاه بسیج سازندگی در سال گذشته بود.
۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۵
به منظور رونق اشتغال در استان اصفهان؛
رییس سازمان بسیج سازندگی اصفهان: بیش از ۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به کارآفرینان این استان اعطا می شود.
۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۰
مسئول بسیج سازندگی ناحیه امام صادق (ع) اصفهان؛
سرگرد پاسدار محمد مرادی مسئول بسیج سازندگی ناحیه امام صادق (علیه السلام ) اصفهان گفت :همزمان با روز تشکیل بسیج سازندگی و در راستای انجام مامورت آموزش های فنی و حرفه ای ، کارگاه آموزش فنی و حرفه ای و کار آفرینی با حضور دکتر جلالی مدیر کل محترم فنی و حرفه ای استان در سالن جلسات فرماندهی این ناحیه برگزار گردید.
۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۴
رئیس سازمان بسیج سازندگی اصفهان؛
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: موج بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان زمینه افزایش بسیار زیاد قیمت مرغ آن هم در شب عید را فراهم کرد که این اتفاق نیفتاد و روند بیماری با ورود مهندسان علوم دامی بسیج کنترل شد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۹
رئیس سازمان بسیج سازندگی اصفهان خبر داد؛
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: پروژه ای به نام انتقال پساب تصفیه خانه شمال اصفهان به منطقه سجزی داشتیم که این کار با احداث ۱۵ کیلومتر کانال خاکی انجام و از استفاده این پساب برای کشت گیاهان جلوگیری شد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۷
از سوی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان اعلام شد؛
مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: بسیج سازندگی رقیب بخش خصوصی نیست و کارهای روی زمین مانده را انجام می دهد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۰
در دو سال گذشته انجام شد؛
بسیج سازندگی شهرستان کاشان در دو سال گذشته با پرداخت ۴۱ میلیارد ریال تسهیلات زمینه اشتغال ۳۳۰ نفر را در این شهرستان فراهم کرد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۵
در راستای حمایت از تولید ایرانی؛
فرمانده پایگاه شهید کلاهدوز سعید آباد گلپایگان از افتتاح کارگاه گلیم بافی پایگاه بسیج شهید کلاهدوز با حضور مسئولین شهرستان و مردم منطقه در راستای حمایت از تولید ملی خبر داد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۲
مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج):
رضاپور مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: برای تحقق شعار سال باید زمینه لازم برای تولید و استفاده از کالای ایرانی در کشور فراهم شود و در این رابطه فعالیت های اقتصاد مقاومتی به سمت تولیدات داخلی حرکت کند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۸
مدیر آموزش و اشتغال بسیج سازندگی اصفهان خبر داد:
مدیر آموزش و اشتغال بسیج سازندگی اصفهان گفت: این دوره های آموزشی منجر به توانمندسازی هشت هزار و ۳۰۰ نفر شد تا بتوانند با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی، از فضای کسب و کار مناسب بهره مند شوند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۴
در گفتگو با یک تولید کننده داخلی مطرح شد؛
مدیرعامل شرکت بهیار صنعت سپاهان در تشریح مشکلات دستگاه های ایکس ری خارجی گفت: داعش با شرکت‌های خارجی ارتباط می‌گرفت و وقتی کامیون‌های حامل مواد منفجره از زیر دستگاه ایکس ری رد می‌شد، به خاطر هماهنگی‌های شورشیان با شرکت های خارجی، یک فیلم که از قبل ذخیره شده در سیستم دستگاه نمایش داده می‌شد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۴
استاندار اصفهان گفت: مفهوم درون زایی در اقتصاد مقاومتی یعنی بر توانمندی های داخلی تکیه کنیم و بتوانیم از پتانسیل های موجود حداکثر بهره را ببریم.
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۰
هفت سال از اولین نامگذاری اقتصادی سال در ایران می گذرد، «جهاد اقتصادی»، «تولید ملی و حمایت از کار وسرمایه ایرانی»، «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، «اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال» عناوینی است که تا پیش از این سرفصل برنامه های کلان کشوری قرار گرفت.
۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۸
امام جمعه فولادشهر:
امام جمعه فولادشهر گفت:ضرورت شناسایی و بهره‌مندی از استعدادها و ظرفیت‌های مغفول در کشور بسیار مهم است چراکه اگر ما بتوانیم از همه‌ی ظرفیّت کشور با برنامه‌ریزیِ درست استفاده کنیم، پیشرفت کشور و رشد کشور، بسیار بیشتر از امروز خواهد شد.

صفحات

تازه ها