۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۶
سردار سید ضیاء الدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: مشکلات و کمبودهای شهرستان اردستان با کمک مسئولان این شهرستان برطرف خواهد شد وبیان کرد این کمک به منزله ی ماموریت اصلی سپاه نیست بلکه وظیفه ذاتی ما تامین امنیت پایدار و راه موفقیت آن در کنار مردم بودن است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۵
به همت قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج چادگان و با کمک خیرین، ۳۰۰ بسته معیشتی و لوازم التحریر ، تهیه و در مناطق کم‌برخوردار شهرستان چادگان توزیع شد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۹
مسئول گروه جهادی حوزه حضرت فاطمه ( س )
با همت و تلاش بسیجیان ۲ گروه جهادی " سفیران کوثر " و " حضرت زهرا ( س ) " از حوزه های مقاومت بسیج حضرت فاطمه ( س ) و روح الله ( ره ) از سپاه ناحیه خمینی شهر، بسته های مواد غذایی بین خانواده های نیازمند شهر کوشک توزیع شد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۲
رئیس سازمان بسیج سازندگی اصفهان؛
مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان با بیان اینکه در گذشته گروه‌های جهادی استان اصفهان به صورت مقطعی فعالیت داشتند گفت: امسال، گروه‌های جهادی به مدت ۳ تا ۵ سال در مناطق محروم فعالیت می‌کنند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۰
مسئول قرارگاه بسیج سازندگی بسیج شاهین شهر و میمه؛
سروان پاسدار محسن وطن خواه با تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی کشور گفت:این قرارگاه در این زمینه در ۳۰ ماه گذشته بیش از ۳۰میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت نمود.
۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۹
مسئول قرارگاه سازندگی ناحیه مقاومت بسیج فریدن:
برنامه نشست خبری روز بسیج سازندگی این ناحیه با حضور تعدادی از خبرنگاران شهرستان فریدن در محل اتاق جلسات فرماندهی برگزار گردید.
۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۱
مسئول بسیج سازندگی ناحیه امام صادق (ع) اصفهان؛
۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۳
از سوی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان تشریح شد؛
از زمان وقوع زلزله در استان کرمانشاه، استان اصفهان کمک‌های خود را آغاز کرد و از آن زمان تا کنون علاوه بر کمک‌های نقدی، غیر نقدی و مردمی ۵۰۰ کانکس برای اسکان اضطراری زلزله زدگان اهدا و برای مسکن آنها نیز اقداماتی انجام داده است.
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۹
نماینده مردم سمیرم:
نماینده مردم سمیرم با بیان اینکه با ورود سپاه به عرصه سازندگی، در این زمینه به خودکفایی رسیدیم،گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا کار های بزرگی در زمینه عمرانی در کشور انجام داده است که تا پیش از این به وسیله خارجی ها با قیمت بالاتر انجام می شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۶
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) خبرداد؛
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه بخشی از فعالیت بسیج و سپاه در زمینه بیابان زدایی متمرکز شده است، گفت: در سال های اخیر به همت بسیج سازندگی و با مشارکت بسیجیان خواهران و برادران و عموم مردم استان، طرح های بیابان زدایی در ۱۰ هزار هکتار از اراضی استان برگزارشده است.
۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۵
به همت بسیج سازندگی استان اصفهان
به گزار ش باشگاه خبرنگاران جهادی مهندس محسن دانشور مسئول مدیریت کشاورزی و منابع طبیعی بسیج سازندگی استان اصفهان از اجرای بیش از ۹۳۰۰ هکتار بیابان زدایی توسط بسیج سازندگی در چند سال اخیر تا کنون خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸
به همت بسیج سازندگی اصفهان
به همت بسیج سازندگی استان اصفهان آبرسانی و اصلاح قنوات سطح استان در سال جاری اجرایی شد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۱
مسئول بسیج سازندگی استان اصفهان:
مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: استان اصفهان به‌ عنوان استان معین شهر سر پل ذهاب انتخاب‌شده و قرار است در بحث بازسازی این شهر و دشت ذهاب ورود پیدا کند.

تازه ها